ASM Andretti - Zabrze Helenka - Prognoza WXSIM
Prognoza WXSIM dla: Zabrze
przygotowana przez: ASM Andretti
Uaktualniona: Wtorek, 16-Jan-2018 08:55 pm
 
Dzisiaj
wieczorem
Śnieg
Zimno!
Śnieg
Zimno!
Środa

Śnieg
Zimno!
Śnieg
Zimno!
Środa
noc
Śnieg
Zimno!
Śnieg
Zimno!
Czwartek

Śnieg
Zimno!
Śnieg
Zimno!
Czwartek
noc
Deszcz i śnieg
Zimno!
Deszcz i śnieg
Zimno!
Piątek

Śnieg
Śnieg
Piątek
noc
Częściowe zachmurzenie
Częściowe zachmurzenie
Sobota

Przeważnie pochmurno
Przeważnie pochmurno
<2 mm.
<1 cm.
<2 mm.
1 cm.
<2 mm.
1 cm.
5 mm.
<4 cm.
<5 mm.
2 cm.
<2 mm.
Min -3° Max 0° Min -4° Max -1° Min -4° Max -2° Min -4° Max -1°
WCh: -7° WCh: -7° WCh: -8° WCh: -8° WCh: -8°      
WSW
17-34
km/h
Silny wiatr
WSW
10
km/h
Łagodny wiatr
WNW
13
km/h
Umiarkowany wiatr
W→SSW
15-30
km/h
Silny wiatr
SW→W
23-32
km/h
Silny wiatr
W
13-24→4
km/h
Dość silny wiatr
SSW
3
km/h
Powiew
SSW→SE
3
km/h
Powiew

 

Dzisiaj wieczorem
 
Głównie pochmurno do pochmurno w wieczór, przechodzi w częściowo pochmurno po północy. Lekki do umiarkowany zamglenia. Szansa na śnieg w wieczór, następnie niewielkie szanse na śnieg po północy. Min: -3°. Czynnik chłodzący wiatru (WiindChill) w zakresie od -7 do 0. Wiatr zachodni-południowo-zachodni około 17 km/h, w porywach do 34 km/h. Możliwe opady 30 procent. Opady (ciekły ekwiwalent) w większości mniej niż 2 mm. Akumulacja śniegu poniżej 1 cm.
Środa
 
Częściowo do głównie słonecznie w rano, przechodzi w pochmurno w popołudnie. Umiarkowany zamglenia w rano, wówczas lekki do umiarkowany zamglenia w popołudnie. Szansa na śnieg w popołudnie. Max: 0°. Czynnik chłodzący wiatru (WiindChill) w zakresie od -7 do -4. Wiatr zachodni-południowo-zachodni około 10 km/h. Możliwe opady 40 procent. Opady (ciekły ekwiwalent) w większości mniej niż 2 mm. Snow accumulation około 1 cm.
Środa noc
 
Pochmurno w wieczór, przechodzi w przeważnie pochmurno po północy. Niejednolita lekka mgła w wieczór. Szansa na śnieg. Min: -4°. Czynnik chłodzący wiatru (WiindChill) w zakresie od -8 do -5. Wiatr zachodni-północno-zachodni około 13 km/h. Możliwe opady 30 procent. Opady (ciekły ekwiwalent) w większości mniej niż 2 mm. Snow accumulation około 1 cm.
Czwartek
 
Pochmurno w rano, przechodzi w gęste zachmurzenie w popołudnie. Nieznaczne możliwy śnieg w rano, wówczas szansa na śnieg w popołudnie. Max: -1°. Czynnik chłodzący wiatru (WiindChill) w zakresie od -8 do -6. Wiatr zachodni około 15 km/h, w porywach do 30 km/h, rano, przechodzi w południowy-południowo-zachodni w popołudnie. Możliwe opady 60 procent. Opady (ciekły ekwiwalent) głównie około 5 mm. Snow accumulation 2 do 4 cm.
Czwartek noc
 
Gęste zachmurzenie w wieczór, przechodzi w częściowo do głównie pochmurno po północy. Szansa na mieszanka deszczu i śniegu w wieczór, następnie niewielkie szanse na śnieg po północy. Wietrznie. Min: -4°. Czynnik chłodzący wiatru (WiindChill) w zakresie od -8 do -6. Wiatr południowo-zachodni około 23 km/h, w porywach do 32 km/h, wieczorem, przechodzi w zachodni po północy. Możliwe opady 60 procent. Opady (ciekły ekwiwalent) najczęściej między 2 i 5 mm. Akumulacja śniegu około 2 cm.
Piątek
 
Przeważnie pochmurno w rano, przechodzi w głównie pochmurno do pochmurno w popołudnie. Nieznaczne możliwy śnieg. Max: -2°. Wiatr zachodni około 13 km/h, w porywach do 24 km/h, rano, przechodzi w 4 km/h w popołudnie. Możliwe opady 20 procent. Opady (ciekły ekwiwalent) w większości mniej niż 2 mm. Spodziewane mało lub brak akumulacji śniegu na gruncie.
Piątek noc
 
Częściowe zachmurzenie w wieczór, przechodzi w częściowo do głównie pochmurno po północy. Min: -4°. Wiatr południowy-południowo-zachodni około 3 km/h.
Sobota
 
Przeważnie pochmurno. Max: -1°. Wiatr południowy-południowo-zachodni około 3 km/h w rano, przechodzi w południowo-wschodni w popołudnie.
Sobota noc
 
Przeważnie pochmurno. Niejednolita lekka mgła po północy. Min: -5°. Wiatr wschodni-północno-wschodni prawie cisza w wieczór, przechodzi w północny-północno-wschodni po północy.

WXSIM forecast formatting script by Saratoga-Weather.org.
Animated forecast icons courtesy of www.meteotreviglio.com.